Image Property check (7.x-1.0-rc1) - en to bo translation catalogue (10 entries)

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Enable
bo: ནུས་ཡོད་བཟོ་བ

en: Download
bo: ཚུར་ལེན

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Size
bo: ཆེ་ཆུང

en: View
bo: ལྟ་ཞིབ

en: Configure
bo: སྒྲིག་འགོད

en: here
bo: འདིར།

en: Usage
bo: སྤྱོད་སྟངས
