Image Property check (7.x-1.0-rc1) - en to bs translation catalogue (8 entries)

en: Image size
bs: Veličina slike

en: Delete
bs: Briši

en: Operations
bs: Operacije

en: Enable
bs: Omogući

en: Edit
bs: Izmjeni

en: Size
bs: Veličina

en: View
bs: Pregled

en: Configure
bs: Podešavanje
