Image Property check (7.x-1.0-rc1) - en to cs translation catalogue (13 entries)

en: Image size
cs: Velikost obrázku

en: Delete
cs: Smazat

en: Operations
cs: Operace

en: Enable
cs: Zapnout

en: Download
cs: Stáhnout

en: Edit
cs: Upravit

en: Size
cs: Velikost

en: View
cs: Zobrazit

en: Configure
cs: Nastavení

en: here
cs: zde

en: Image path
cs: Ceska k obrázku

en: Usage
cs: Použití

en: More info
cs: Více informací
