Image Property check (7.x-1.0-rc1) - en to cy translation catalogue (9 entries)

en: Image size
cy: Maint delwedd

en: Delete
cy: Dileu

en: Operations
cy: Gweithrediad

en: Enable
cy: Galluogi

en: Download
cy: Lawrlwytho

en: Edit
cy: Golygu

en: Size
cy: Maint

en: View
cy: Gweld

en: Configure
cy: Ffurfweddu
