Image Property check (7.x-1.0-rc1) - en to dz translation catalogue (7 entries)

en: Image size
dz: གཟུགས་བརྙན་ཚད།

en: Delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Operations
dz: བཀོལ་སྤྱོད་ཚུ།

en: Edit
dz: ཞུན་དག་འབད་

en: Size
dz: ཚད།

en: View
dz: སྟོན་

en: Configure
dz: རིམ་སྒྲིག་འབད་
