Image Property check (7.x-1.0-rc1) - en to eo translation catalogue (8 entries)

en: Image size
eo: Bildogrando

en: Delete
eo: Forigu

en: Operations
eo: Operacioj

en: Download
eo: Elŝutu

en: Edit
eo: Redaktu

en: Size
eo: Grandeco

en: View
eo: Vidu

en: Configure
eo: Agordu
