Image Property check (7.x-1.0-rc1) - en to es translation catalogue (13 entries)

en: Image size
es: Tamaño de la imagen

en: Delete
es: Eliminar

en: Operations
es: Operaciones

en: Enable
es: Activar

en: Download
es: Descargar

en: Edit
es: Editar

en: Size
es: Tamaño

en: View
es: Ver

en: Configure
es: Configurar

en: here
es: aquí

en: Image path
es: Ruta de la imagen

en: Usage
es: Uso

en: More info
es: Más info
