Image Property check (7.x-1.0-rc1) - en to eu translation catalogue (13 entries)

en: Image size
eu: Irudiaren tamaina

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Enable
eu: Gaitu

en: Download
eu: Deskargatu

en: Edit
eu: Editatu

en: Size
eu: Tamaina

en: View
eu: Bista

en: Configure
eu: Konfiguratu

en: here
eu: hemen

en: Image path
eu: Irudiaren bide-izena

en: Usage
eu: Erabilera

en: More info
eu: Informazio gehio
