Image Property check (7.x-1.0-rc1) - en to fil translation catalogue (6 entries)

en: Image size
fil: Laki ng larawan

en: Delete
fil: Tanggalin

en: Operations
fil: Mga operasyon

en: Edit
fil: Wastuhin

en: View
fil: Tingnan

en: Configure
fil: Ayusin
