Image Property check (7.x-1.0-rc1) - en to gl translation catalogue (13 entries)

en: Image size
gl: Tamaño da imaxe

en: Delete
gl: Borrar

en: Operations
gl: Operacións

en: Enable
gl: Activar

en: Download
gl: Descargar

en: Edit
gl: Editar

en: Size
gl: Tamaño

en: View
gl: Ver

en: Configure
gl: Configurar

en: here
gl: aquí

en: Image path
gl: Ruta da imaxe

en: Usage
gl: Uso

en: More info
gl: Máis info
