Image Property check (7.x-1.0-rc1) - en to he translation catalogue (11 entries)

en: Image size
he: גודל התמונה

en: Delete
he: מחיקה

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Enable
he: הפעלה

en: Download
he: הורדה

en: Edit
he: עריכה

en: Size
he: גודל

en: View
he: צפיה

en: Configure
he: הגדרות

en: Usage
he: שימוש

en: More info
he: מידע נוסף
