Image Property check (7.x-1.0-rc1) - en to hr translation catalogue (11 entries)

en: Image size
hr: Veličina slike

en: Delete
hr: Ukloni

en: Operations
hr: Operacije

en: Enable
hr: Omogući

en: Download
hr: Preuzimanje

en: Edit
hr: Uredi

en: Size
hr: Veličina

en: View
hr: Pregled

en: Configure
hr: Prilagodi

en: here
hr: ovdje

en: Usage
hr: Upotreba
