Image Property check (7.x-1.0-rc1) - en to hu translation catalogue (15 entries)

en: Image size
hu: Képméret

en: Delete
hu: Törlés

en: Operations
hu: Műveletek

en: Enable
hu: Engedélyezés

en: Download
hu: Letölt

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Size
hu: Méret

en: View
hu: Megtekintés

en: Configure
hu: Beállít

en: here
hu: ide

en: Image path
hu: Képfájl útvonala

en: Usage
hu: Használat

en: More info
hu: További információk

en: Image name
hu: Kép neve

en: Image Style
hu: Képstílus
