Image Property check (7.x-1.0-rc1) - en to hy translation catalogue (9 entries)

en: Image size
hy: Նկարի չափ

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Enable
hy: Ակտիվացնել

en: Download
hy: Բեռնել

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Size
hy: Չափ

en: View
hy: Դիտել

en: Configure
hy: կարգավորել
