Image Property check (7.x-1.0-rc1) - en to id translation catalogue (11 entries)

en: Image size
id: Ukuran gambar

en: Delete
id: Hapus

en: Operations
id: Operasi-operasi

en: Enable
id: Aktifkan

en: Download
id: Unduh

en: Edit
id: Sunting

en: Size
id: Ukuran

en: View
id: Lihat

en: Configure
id: Konfigurasi

en: here
id: di sini

en: Usage
id: Penggunaan
