Image Property check (7.x-1.0-rc1) - en to jv translation catalogue (10 entries)

en: Image size
jv: Ukuran gambar

en: Delete
jv: Busak

en: Operations
jv: Operasi

en: Enable
jv: Diuripnā

en: Download
jv: Undhuh

en: Edit
jv: Sunting

en: Size
jv: Ukuran

en: View
jv: Tampilan

en: Configure
jv: Konfigurasi

en: here
jv: nag kéné
