Image Property check (7.x-1.0-rc1) - en to kk translation catalogue (9 entries)

en: Image size
kk: Сурет мөлшерi

en: Delete
kk: Өшіру

en: Operations
kk: Операциялар

en: Enable
kk: Қосылған

en: Download
kk: Жүктеу

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Size
kk: Көлем

en: View
kk: Қарау

en: Configure
kk: Баптау
