Image Property check (7.x-1.0-rc1) - en to km translation catalogue (9 entries)

en: Image size
km: ទំហំ​រូបភាព

en: Delete
km: លុប

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Enable
km: បើក

en: Download
km: ទាញយក

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Size
km: ទំហំ

en: View
km: មើល

en: Configure
km: កំណត់​រចនាសម្ព័ន្ធ
