Image Property check (7.x-1.0-rc1) - en to kn translation catalogue (10 entries)

en: Image size
kn: ಚಿತ್ರದ ಅಳತೆ

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Operations
kn: ಕ್ರಿಯೆ

en: Enable
kn: ಶಕ್ತಗೊಳಿಸು

en: Edit
kn: ಸಂಸ್ಕರಿಸು

en: Size
kn: ಗಾತ್ರ

en: View
kn: ನೋಡು

en: Configure
kn: ಸ್ವರೂಪಿಸು

en: Usage
kn: ಬಳಕೆ

en: More info
kn: ಹೆಚ್ಚಿನ ಮಾಹಿತಿ
