Image Property check (7.x-1.0-rc1) - en to ku translation catalogue (9 entries)

en: Image size
ku: قەبارەی وێنە

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Enable
ku: چالاککردن

en: Download
ku: داگرتن

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Size
ku: قەبارە

en: View
ku: پیشاندان

en: Configure
ku: شێوەپێدان
