Image Property check (7.x-1.0-rc1) - en to my translation catalogue (7 entries)

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Download
my: ဆွဲချရယူရန်

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Size
my: အရွယ်အစား

en: View
my: မြင်ကွင်း

en: Image path
my: ဓာတ်ပုံတည်ရှိရာလမ်းကြောင်း
