Image Property check (7.x-1.0-rc1) - en to ne translation catalogue (8 entries)

en: Image size
ne: तस्विरको आकार

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Enable
ne: सक्षम बनाउनुहोस्

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Size
ne: आकार

en: View
ne: दृश्य

en: Configure
ne: कन्फिगर गर्नुहोस्
