Image Property check (7.x-1.0-rc1) - en to os translation catalogue (7 entries)

en: Delete
os: Аппар

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: Enable
os: Сиу кæн

en: Download
os: Рахæсс

en: Edit
os: Раст кæнын

en: Size
os: Ас

en: View
os: Фенд
