Image Property check (7.x-1.0-rc1) - en to pa translation catalogue (5 entries)

en: Delete
pa: ਹਟਾਓ

en: Download
pa: ਡਾਊਨਲੋਡ

en: Edit
pa: ਸੋਧ

en: Size
pa: ਸਾਈਜ਼

en: View
pa: ਵੇਖੋ
