Image Property check (7.x-1.0-rc1) - en to ps translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ps: ړنګول

en: Enable
ps: سالول

en: Download
ps: ښکته کړئ

en: Edit
ps: سمون

en: Size
ps: كچه

en: View
ps: ليد

en: Configure
ps: سازول
