Image Property check (7.x-1.0-rc1) - en to sl translation catalogue (8 entries)

en: Image size
sl: Velikost slike

en: Delete
sl: Izbriši

en: Operations
sl: Operacije

en: Download
sl: Prenesi

en: Edit
sl: Uredi

en: Size
sl: Velikost

en: View
sl: Prikaži

en: Configure
sl: Nastavi
