Image Property check (7.x-1.0-rc1) - en to sq translation catalogue (8 entries)

en: Delete
sq: Fshij

en: Operations
sq: Operacionet

en: Enable
sq: Aktivizo

en: Download
sq: Metoda e shkarkimeve

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Size
sq: Madhësia

en: View
sq: Shfaq

en: Configure
sq: Konfigurimi
