Image Property check (7.x-1.0-rc1) - en to sr translation catalogue (7 entries)

en: Image size
sr: Величина слике

en: Delete
sr: Избриши

en: Operations
sr: Операције

en: Enable
sr: Укључи

en: Edit
sr: Измени

en: Size
sr: Величина

en: View
sr: Преглед
