Image Property check (7.x-1.0-rc1) - en to ta translation catalogue (9 entries)

en: Image size
ta: படத்தின் அளவு

en: Delete
ta: அழி

en: Operations
ta: செயல்பாடுகள்

en: Enable
ta: செயலாக்கு

en: Download
ta: தரவிறக்கு

en: Edit
ta: மாற்று

en: Size
ta: அளவு

en: View
ta: பார்

en: Configure
ta: முறைப்படுத்து
