Image Property check (7.x-1.0-rc1) - en to tr translation catalogue (12 entries)

en: Image size
tr: Resim boyutu

en: Delete
tr: Sil

en: Operations
tr: İşlemler

en: Enable
tr: Etkinleştir

en: Download
tr: İndir

en: Edit
tr: Düzenle

en: Size
tr: Boyut

en: View
tr: Görüntüle

en: Configure
tr: Yapılandır

en: here
tr: buraya

en: Image path
tr: Resim yolu

en: Usage
tr: Kullanım
