Image Property check (7.x-1.0-rc1) - en to ug translation catalogue (7 entries)

en: Image size
ug: رەسىم چوڭ-كىچىكلىكى

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Enable
ug: ئېچىش

en: Size
ug: چوڭ- كىچىكلىكى

en: View
ug: كۆرۈنۈش

en: here
ug: بۇ يەر
