Image Property check (7.x-1.0-rc1) - en to vi translation catalogue (12 entries)

en: Image size
vi: Kích cỡ ảnh

en: Delete
vi: Xóa

en: Operations
vi: Thao tác

en: Enable
vi: Bật

en: Download
vi: Tải về

en: Edit
vi: Sửa

en: Size
vi: Dung lượng

en: View
vi: Xem

en: Configure
vi: Cấu hình

en: here
vi: ở đây

en: Image path
vi: Đường dẫn ảnh

en: Usage
vi: Sử dụng
