Image Property check (7.x-1.0-rc1) - en to ar translation catalogue (10 entries)

en: Image size
ar: مقاس الصورة

en: Delete
ar: حذف

en: Operations
ar: العمليات

en: Enable
ar: تفعيل

en: Download
ar: تحميل

en: Edit
ar: تحرير

en: Size
ar: الحجم

en: View
ar: عرض

en: Configure
ar: ضبط

en: here
ar: هنا
