Image Property check (7.x-1.0-rc1) - en to az translation catalogue (8 entries)

en: Delete
az: Sil

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Enable
az: Qoşulub

en: Download
az: Yüklə

en: Edit
az: Dəyiş

en: Size
az: Ölçü

en: View
az: Görünüş

en: Configure
az: Konfiqurasiya edin
