Image Property check (7.x-1.0-rc1) - en to be translation catalogue (9 entries)

en: Image size
be: Памер малюнка

en: Delete
be: Выдаліць

en: Operations
be: Аперацыі

en: Enable
be: Уключыць

en: Download
be: Сцягнуць

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Size
be: Памер

en: View
be: Праглядзець

en: Configure
be: Правіць
