Image Property check (7.x-1.0-rc1) - en to ca translation catalogue (14 entries)

en: Image size
ca: Mida de la imatge

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Operations
ca: Operacions

en: Enable
ca: Habilita

en: Download
ca: Baixa

en: Edit
ca: Edita

en: Size
ca: Mida

en: View
ca: Mostra

en: Configure
ca: Configura

en: here
ca: aquí

en: Image path
ca: Camí de la imatge

en: Usage
ca: Ús

en: More info
ca: Més informació

en: Image Style
ca: Estil d'imatge
