Image Property check (7.x-1.0-rc1) - en to de translation catalogue (15 entries)

en: Image size
de: Bildgröße

en: Delete
de: Löschen

en: Operations
de: Aktionen

en: Enable
de: Aktivieren

en: Download
de: Herunterladen

en: Edit
de: Bearbeiten

en: Size
de: Größe

en: View
de: Ansicht

en: Configure
de: Konfigurieren

en: here
de: hier

en: Image path
de: Bildpfad

en: Usage
de: Verwendung

en: More info
de: Weitere Informationen

en: Image name
de: Name des Bildes

en: Image Style
de: Bildstil
