Image Property check (7.x-1.0-rc1) - en to fa translation catalogue (12 entries)

en: Image size
fa: اندازه تصویر

en: Delete
fa: حذف

en: Operations
fa: عملیات

en: Enable
fa: فعال

en: Download
fa: دانلود

en: Edit
fa: ویرایش

en: Size
fa: اندازه

en: View
fa: مشاهده

en: Configure
fa: پیکربندی

en: here
fa: اینجا

en: Image path
fa: مسیر تصویر

en: Usage
fa: کاربرد
