Image Property check (7.x-1.0-rc1) - en to fr translation catalogue (14 entries)

en: Image size
fr: Taille de l'image

en: Delete
fr: Supprimer

en: Operations
fr: Actions

en: Enable
fr: Activer

en: Download
fr: Téléchargement

en: Edit
fr: Modifier

en: Size
fr: Taille

en: View
fr: Voir

en: Configure
fr: Configurer

en: here
fr: ici

en: Image path
fr: Chemin de l'image

en: Usage
fr: Utilisation

en: More info
fr: En savoir plus

en: Image Style
fr: Style d'image
