Image Property check (7.x-1.0-rc1) - en to is translation catalogue (9 entries)

en: Image size
is: Stærð myndar

en: Delete
is: Eyða

en: Operations
is: Aðgerðir

en: Enable
is: Virkja

en: Download
is: Hala niður

en: Edit
is: Breyta

en: Size
is: Stærð

en: View
is: Skoða

en: Configure
is: Stilla
