Image Property check (7.x-1.0-rc1) - en to ja translation catalogue (13 entries)

en: Image size
ja: 画像ファイルサイズ

en: Delete
ja: 削除

en: Operations
ja: 操作

en: Enable
ja: 有効

en: Download
ja: ダウンロード

en: Edit
ja: 編集

en: Size
ja: サイズ

en: View
ja: ビュー

en: Configure
ja: 設定

en: here
ja: こちら

en: Image path
ja: イメージパス

en: Usage
ja: 使用方法

en: Image Style
ja: イメージスタイル
