Image Property check (7.x-1.0-rc1) - en to lt translation catalogue (11 entries)

en: Image size
lt: Vaizdo dydis

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Enable
lt: Įjungti

en: Download
lt: Atsisiųsti

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Size
lt: Dydis

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Configure
lt: Konfigūruoti

en: here
lt: čia

en: Usage
lt: Naudojimas
