Image Property check (7.x-1.0-rc1) - en to ml translation catalogue (7 entries)

en: Image size
ml: ചിത്രത്തിന്റെ വലിപ്പം

en: Delete
ml: മായ്ക്കുക

en: Operations
ml: പ്രവര്‍ത്തനങ്ങള്‍

en: Enable
ml: പ്രാപ്തമാക്കുക

en: Edit
ml: തിരുത്തുക

en: View
ml: കാഴ്ച്ച

en: Configure
ml: സജ്ജമാക്കല്‍
