Image Property check (7.x-1.0-rc1) - en to nl translation catalogue (14 entries)

en: Image size
nl: Grootte van de afbeelding

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Enable
nl: Inschakelen

en: Download
nl: Downloaden

en: Edit
nl: Bewerken

en: Size
nl: Grootte

en: View
nl: Weergeven

en: Configure
nl: Instellen

en: here
nl: hier

en: Image path
nl: Afbeeldingspad

en: Usage
nl: Gebruik

en: More info
nl: Meer informatie

en: Image Style
nl: Afbeeldingsstijl
