Image Property check (7.x-1.0-rc1) - en to oc translation catalogue (11 entries)

en: Image size
oc: Talha de l'imatge

en: Delete
oc: Suprimir

en: Operations
oc: Accions

en: Enable
oc: Activar

en: Download
oc: Telecargament

en: Edit
oc: Modificar

en: Size
oc: Talha

en: View
oc: Veire

en: Configure
oc: Configurar

en: here
oc: aicí

en: Usage
oc: Utilizacion
