Image Property check (7.x-1.0-rc1) - en to pl translation catalogue (13 entries)

en: Image size
pl: Rozmiar obrazka

en: Delete
pl: Usuń

en: Operations
pl: Operacje

en: Enable
pl: Włącz

en: Download
pl: Pobierz

en: Edit
pl: Edytuj

en: Size
pl: Rozmiar

en: View
pl: Widok

en: Configure
pl: Konfiguruj

en: here
pl: tutaj

en: Image path
pl: Ścieżka obrazka

en: Usage
pl: Użycie

en: More info
pl: Więcej informacji
