Image Property check (7.x-1.0-rc1) - en to ro translation catalogue (13 entries)

en: Image size
ro: Dimensiunea imaginii

en: Delete
ro: Șterge

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Enable
ro: Activare

en: Download
ro: Descarcă

en: Edit
ro: Editați

en: Size
ro: Mărime

en: View
ro: Afişează

en: Configure
ro: Configurează

en: here
ro: aici

en: Image path
ro: Calea către imagine

en: Usage
ro: Utilizare

en: More info
ro: Mai multe informații
