Image Property check (7.x-1.0-rc1) - en to ru translation catalogue (13 entries)

en: Image size
ru: Размер изображения

en: Delete
ru: Удалить

en: Operations
ru: Операции

en: Enable
ru: Включить

en: Download
ru: Скачать

en: Edit
ru: Редактировать

en: Size
ru: Размер

en: View
ru: Просмотр

en: Configure
ru: Настроить

en: here
ru: здесь

en: Image path
ru: Путь к изображению

en: Usage
ru: Использование

en: Image Style
ru: Стиль изображения
