Image Property check (7.x-1.0-rc1) - en to sk translation catalogue (12 entries)

en: Image size
sk: Veľkosť obrázka

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Operations
sk: Operácie

en: Enable
sk: Povoliť

en: Download
sk: Prevziať

en: Edit
sk: Upraviť

en: Size
sk: Veľkosť

en: View
sk: Zobraziť

en: Configure
sk: Konfigurovať

en: here
sk: tu

en: Image path
sk: Cesta k obrázku

en: Usage
sk: Využitie
