Image Property check (7.x-1.0-rc1) - en to sv translation catalogue (14 entries)

en: Image size
sv: Bildstorlek

en: Delete
sv: Radera

en: Operations
sv: Funktioner

en: Enable
sv: Aktivera

en: Download
sv: Ladda ned

en: Edit
sv: Redigera

en: Size
sv: Storlek

en: View
sv: Visa

en: Configure
sv: Konfigurera

en: here
sv: här

en: Image path
sv: Bildsökväg

en: Usage
sv: Användning

en: More info
sv: Mer information

en: Image name
sv: Namn för bild
